Nákladná autodoprava

 Naša spoločnosť sa špecializuje na prepravu materiálov nakladaných a skladaných za pomoci hydraulického nakladacieho žeriavu v rámci celej  EÚ.

 Náš vozový park má v  priemere štyri roky čo zaručuje vysokú spoľahlivosť .

Taktiež za pomoci hydraulickej ruky  vykonávame montážne žeriavnicke práce,  pričom výhodou oproti štandartnému žeriavu je to, že naša technika materiál aj dovezie, čo je v konečnom dôsledku úspora pre klienta.

 Technika za pomoci, ktorej plníme Vaše priania je schopná odviezť až 24 ton materiálu a ložná plocha je rozmerovo podobná kamiónovej doprave.

 Ako jedna z mála spoločností sa zaoberáme aj prepravou  stavebnej mechanizácie na podvalníkovom prívese v kombinácií s hydraulickou rukou. Tento variant je  úsporou hlavne pre stavebné firmy, ktoré migrujú za prácou do vzdialenejších oblastí Slovenska alebo EÚ.  Takýmto spôsobom dokážeme previezť, naložiť napr.  skladový kontajner naložený stavebným náradím do 10 ton a k tomu Vám odvezieme napr. bager alebo rôznu mechanizáciu do 13 ton.

 Pre firmy, ktoré sa  zaoberajú  realizáciou elektrických rozvodov ponúkame odvoz elektrických káblov, stĺpov a montáž stĺpov.

 Pre firmy, ktoré sa  zaoberajú   izoláciou striech ponúkame dovoz a vyloženie materiálu až do výšky 4-5 poschodovej budovy.

 Pre firmy, ktoré sa  zaoberajú  výrobou kontajnerov  ponúkame odvoz , naloženie, zloženie až dvoch kontajnerov  naraz,  pričom váha jedného kontajneru nesmie    presiahnúť 6,5 tony.

 Ďalej ponúkame všetkým zákazníkom dovoz a montáž krovov, sústruhov, kobercových trávnikov, reklamných zariadení , palivového  dreva, kameňa, lešenia, debnenia, panelov, žúmp, ocelové konštrukcie atď...